1L8A3198-small

Vzdělání:

  • Vysoká škola ekonomická v Praze
  • 8 let práce v IT testování
  • dvouletá praxe v tvorbě videa a filmu
  • teoretický a praktický kurz filmové režie v  www.studiofilm.cz

Úspěchy:

  • dokončení a čestné uznání autorského krátkého filmu Magická Praha na celostátním kole Českého videosalónu 2015.

Můj příběh:

Když si vzpomínám na dětství, vybavím si moře, nekonečnou modř oceánu. Já se potápím v těch modrých hlubinách a zkoumám korály, ryby. Zkoumám to nepoznané, nové. Nevím, jak je ta voda hluboká, kam až dopluji. Ale přesto se nezastavím a vydávám se dál a dál. Takové se zdály být mé pocity, když jsem byl malý. Neznamená to, že bych chtěl být potápěčem, ale byl jsem objevitel a lákalo mě vše nepoznané. To byly doby, kdy ještě vzrušení vítězilo nad strachem, a já cítil bytostné naplnění v srdci.

S dědou jsem často otvíral atlas, jezdil prstem po mapě a představoval si, že cestuji. Nezapomněl jsem na ten pocit. Rád jednou za čas vyrazím poznávat neznámé kraje, vymanit se z kulturního rámce a rozšířit si hranice stereotypu.

Někdy v dětství však přišel čas, kdy jsem zapomněl sám na sebe. Potlačil jsem tvůrce ve mně, potlačil jsem pláč. Moje já bylo zakopáno a zapomenuto. Nevěděl jsem, co žiji.

Vydal jsem se tedy hledat do venkovního světa, ale ani tam to nebylo k nalezení, ať jsem zkoušel cokoliv. Konečně jsem se obrátil do sebe sama a střetl se tam se svou temnou stránkou. Obklopily mě mé vlastní stíny. Prvně jsem se s nimi chtěl vypořádat, ale nakonec jsem pochopil, že jsou mou součástí. Dnes mě baví plout v temných vodách, objevovat tam sílu, a pak se vynořit a něco s tou sílou dělat.

Konečně se začaly vynořovat pohřbené vzpomínky. Vyšlo zpět na světlo, co jsem jako dítě zakopal. Mé magické myšlení. V životě se může stát to, co si přeji, co je můj záměr. Já mám tu sílu ve svých rukou. Nejsem jen vlekem něčeho, co se děje a co tvoří ostatní. Můj život teď souvisí s tím, abych přijal tu sílu zpět, rozvzpomněl se zcela na sebe a vstoupil na tu pravou cestu.

Začal jsem znovu zjišťovat, co mě baví.

Baví mě možnosti technologií, jejich využití pro rozvoj vnímání a možností lidí. Skrze ně je možné rozšířit a změnit náhled na svět, rozšířit vědomí.

Baví mě organizovat věci, které pro mě mají smysl.

Baví mě být pro lidi průvodcem při poznávání jejich potenciálu. Při cestách do nejskrytějších hlubin duše pokaždé zjišťuji, že v temnotě se skrývá světlo.

Rád testuji věci, hranice, realitu. Baví mě testování v oblasti, která je mi blízká. Tester je pro mě strážce brány, který má za úkol ustrážit určitou kvalitu.

Baví mě točit a stříhat filmy a videa. Spojení zvuku a obrazu  je pro mě ideální formou, kterou mohu předat určité sdělení, předat své vidění světa.

Znovu jsem si uvědomil, co očekávám od života a činností, kterými ho chci vyplnit. Je to radost, hravost, naplnění, dobré materiální ohodnocení, smysluplnost a prospěšnost pro sebe i druhé.

Znovu jsem si uvědomil, co pro mě znamená žít.

 

 

 

 

No Comments.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *